Vitajte na stránkách projektu Pružina ...

     

 

Ponúkame Vám:


 

- výstavbu rodinných domov
- predaj pozemkov

 

V roku 2007 zahajuje naša firma výstavbu samostatne stojacich rodinných domov na ploche 98 stavebných pozemkov o výmere od 550 m2 do 2000 m2 v lokalite Pružina, okres Považská Bystrica.
Lokalita sa nachádza na začiatku obce Pružina smerom od Považskej Bystrice s panoramatickým výhľadom na okolité hory Strážovského pohoria.
Poloha stavebných pozemkov zaručuje celodenné slnko a zo severnej strany je krytá krásnym borovicovým lesom, ktorý bude v budúcnosti ako lesopark tvoriť oddychovú časť pre obyvateľov.
Vzhľadom na vynikajúcu polohu tejto lokality je našim zámerom  ponúknuť záujemcom priestor na pokojné a zdravé bývanie v lone prírody, nie však ďaleko od mesta.
Vzdialenosť od Považskej Bystrice je 18 km, od Púchova 17 km, od Trenčína 40 km a od diaľnice 10 km.
Vybavenosť obce je na veľmi dobrej úrovni. Nachádza sa tu materská škola, základná deväťročná škola, ambulancia pre deti a dospelých, pošta, niekoľko obchodov, kostol, krásna kalvária s kaplnkou a ďalšie prístupné služby. V obci je vybudovaná kanalizácia, nová cestná komunikácia s chodníkmi, bezdrôtové šírenie televízneho signálu a v súčasnosti sa rokuje o vybudovaní šírenia bezdrôtového internetu. V obci je telefónny signál mobilných operátorov T-Mobil aj Orange.Obec má svoj požiarny zbor, telovýchovnú jednotu, organizáciu záhradkárov, ktoré ponúkajú možnosť uplatnenia osobných záujmov. V obci a v okolí obce sa nachádza veľa možností na relax a športovanie. Okolitá príroda vytvára ideálne podmienky pre turistiku, cykloturistiku, zber lesných plodov. Sú vybudované turistické trasy, ktoré sú prepojené s lokalitou Čičmany, Mojtín, Zliechov. Známe liečebné kúpele Rajecké Teplice, s vysokou úrovňou služieb, sú vzdialené od Pružiny len 20 km.
V súčasnosti sa v obci buduje nový penzión s reštauračnými službami, športbarom s bowlingovou dráhou, fitnescentrom, rehabilitačnými a ubytovacími službami.
Veríme, že umiestnenie tejto lokality splní vaše predstavy o ideálnom bývaní vo vašom domčeku.

 

  • Copyright (c) 2007 VK-SOK
  • © Všetky práva vyhradené        Webdesign KaNET